HOKIPOOD, KUST LEIAD VAJALIKU TRENNIVARUSTUSE

Pane ennast valmis – kaasahaarav aeg on taas algamas! Tule ja vaata, millega üllatab Sind hokipood algaval sessoonil. Loomulikult oleme toodete valiku mõttes juhtival kohal.

Töötame selle nimel, et meie esinduspoe kaubavalikus oleks alati ainult parim ja tänapäevaseim valik. Jäähokihooaja alguse puhul on poes ka sooduspakkumisi – ehk leiad ka endale midagi sobivat!

https://hockeypoint.ee/ee_ee/riietus

HEA KVALITEEDIGA VARUSTUS

 

Kaubavalikus on päris suur valik varustust vaid professionaalsetelt firmadelt. Meie varustuse seas on uisud, kepid, rõivad ja lisatarvikud – kõik, mida hokimänguks vajad. Koostasime nimekirja sellest, mida meie hoki varustus endas hõlmab.

 

HOKIKEPID

 

Erimõõtudes hokikepid – kõikidele vanusegruppidele hoki kepid ja nende tarvikud. Otsingu abil saad valida vajalikke omadusi ning vaata, mida me pakume. Hokikeppide hind võib erineda sõltuvalt hokikepi firmas, suurusest ja muudest omadustest.

Vaata meie e-poodi ja võib-olla oled uue hokikepi omanik juba täna!

 

UISUD

 

Meie veebikaupluse valikus on nii hokiuisud kui ka uisud iluuisutamise jaoks.Nii hoki kui ka iluuisutamise uisud on päris suures valikus ja erisuguste omadustega.   Jäähoki uisud leiad eraldi kategooria all. Otsingufiltri abiga on võimalik mängida uiskude varustatavusega ning soetada just see kõige sobilikum.  Uisutajale peavad uisud olema heakvaliteedilised, et tagada tulemusi ning mugavusetunnet.  Kauplusest leiad ka kõiksugused aksessuaarida, mida uiskudega kasutada.

 

RIIETUS

 

Riietuse lehe all leidub vajalikku riietust igaks aastaajaks. Suvise kategooria alla kuuluvad ka nokamütsid.  Tootevalikusse olema lisanud kõik suuremad kaubamärgid, seetõttu mütsid on väga kenad. Otsi endale sobilikke omadustega äge nokamüts!

 

Teine kuum toode on hokisärgid. Ägeda prindiga või sportlikud – vali kõik omadused koos või eraldi. Kuid kindel on üks – ükskõik, mis valiku sa teed, on see korralik.

 

TULE ŠOPPAMA!

 

Kuna jäähoki on füüsiliselt väga raske sport, siis on tähtis, et hokivarustus oleks eriti püsiv.  Kui tahaksid osta tooteid garantiiga – vali meie hoki pood. Vajadusel nõustame ka kõige õigema varustuse leidmisel.  Saame aru, et erinevate asjade puhul – hoki uisud või hokikepid – detaile on rohkelt ning kõige teadmine ei ole võimalik.  Lisaks on meil alati valikus ka kõige popimad kaubad.

Alusta uut hooaega uue varustusega

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *