HOKIPOOD, KUST SAAD VALIDA SOBIVA VARUSTUSE

Pane ennast valmis – põnev aeg on taas algamas! Astu läbi, et teada saada, millise kaubaga kostitab Sind hokipood sel hooajal. Oleme hokivarustuse turgu Eestis juhtinud juba kaua aega. Näeme vaeva selle nimel, et meie kaupluse kaubavalikus oleks pidevalt ainult kvaliteetseim ja modernseim jäähokivarustus. Poes on tõesti haruldane valik mitmesuguseid kaupasid – sisene veebikeskkonda ja uudista juba täna!

https://hockeypoint.ee/

TURVALINE VARUSTUS

 

Kaubavalikus on väga mitmekülgne valik hokivarustust ainult professionaalsetelt firmadelt. Veebipoe toodete seas on uisud, kepid, kaitsmed ning lisatarvikud – kõik, mis vähegi hoki mänguga seostub. Tegime väikse ülevaate, mida meie hoki varustus endas hõlmab.

 

HOKIKEPID

 

Valikus on hokikepid nii väikestele kui suurtele. Otsingu abil märgi endale sobivad kriteeriumid ja näed vastavat tootevalikut. Kui tahaksid rohkem infot selle kohta, millest koosneb hokikeppide hind, siis hea meelega räägime sellest lähemalt.

Leia endale hoki kepp juba täna!

 

UISUD

 

Meie veebikaupluse kaubavalikus on nii hokiuisud kui ka uisud iluuisutamise jaoks.Nii hoki kui ka iluuisutamise uisud on üsna mitmekülgses valikus ja erisuguste detailidega.  Jäähoki uisud on mõeldud nii meestele kui ka naistele. Iluuiskude puhule on tootevalikusse lisatud uisud ainuüksi naissugupoolele.  Sporti tehes peavad uisud olema kvaliteetsed, et soodustada tulemusi ja mugavust. Lisaks on võimalik juurde osta samuti erinevaid mitmesuguseid, sh uisukotid, terad ja terahoidjad.

 

RIIETUS

 

Väga moodsad riided nii talveks kui ka suveks. Suvise kategooria alla kuuluvad ka nokamütsid.  Valikusse olema juurde pannud kõik lahedamad firmad, seetõttu mütsid on vägagi stiilsed. Soeta endale sobilikke omadustega vägev nokamüts!

 

Ka hokisärgid kuuluvad suvise riietuse rubriigi alla.  Kaubavalik on väga lai, aga kõik hokikaubad on vaid kõige parematelt kaubamärkidelt. Soeta korralikud ja hingavad hokisärgid trennides käimiseks või vahva joonistuse või moodsa logoga hokisärk, mida kanda trennivälisel ajal.

 

TULE OSTLEMA!

 

Kuna jäähoki on füüsiliselt väga proovile panev meeskonnasport, siis on tähtis, et varustus oleks väga püsiv.  Oleme hoki pood, kus kõikidel toodetel on olemas garantii. Võimaluse nõustame ka kõige õigema kauba leidmisel.  Hoki uisud ja hoki kepid on kui lähemalt uurida väga palju detailirikkamad kui alguses tunduda võib. Külasta e-poodi või tule kohale!

Alusta uut hooaega uue varustusega

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *