Kalender kaunite hetkedega eelnevast aastast.

Kalender sobib perfektselt kellelegi kingituseks – vanaemal oleks kahtlemata rõõm isikliku kalendri üle. Teine lahe mõte on fotoraamat, kuhu on võimalik lisaks fotodele mõned vahvad mõtted lisada.   Soeta endale vastavas suuruses kalender köögi- või kontoriseinale. Valik on üüratu, aga enamus kalendrid ja fotoraamatud on sel kuul soodsamad!

Kas Sa juba oled teadlik, et fototapeet on uuesti popp? Miks mitte kleepida enda lemmik pilt seinale, et seda iga päev imetleda? Kui aga arvad, et see pole Sulle, siis nt seinakleebised muudavad ruumi stiilsemaks.  Disaini ise sobivad kleebised meie veebilehel!

Kui oled õpilane, siis on köitmine arvatavasti Sinu jaoks aktuaalne. Soodsa hinnaga arvestustöö köitmine meil! Ka visiitkaardid ja visiitkaartide trükkimine on hetkel soodushinnaga. Disaini uus visiitkaart – meie eksperdid on abik Sulle vajadusel oma nõuannetega.

Fotolõuend – uus trend!

Fotolõuend on riie, millele on prinditud foto. Lõuendile saab printida endale sobiva foto. Fotolõuend on täpselt nagu see oleks ehtne maal.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Piltide trükk interneti vahendusel on kõige mugavam ja kiirem viis selleks. Et fotode trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa.

Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte-https://www.picturehappy.ee/et/prints/

Aina enam populaarsust on kogunud fotode trükkimine riietele. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile. Miks mitte kinkida isale vahva särk laste piltidega? Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Meie juuures on kõik võimalik!

Fotorükk, fotolõuendid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *