Kalender Sinu hetkedega eelmisest aastast.

Kalender sobib suurepäraselt kellelegi kinkimiseks – isal oleks kahtlemata rõõm isikliku kalendri üle. Veel üks lahe lahendus on fotoraamat, kuhu saad lisaks fotodele mõned vahvad mõtted kirjutada.  Meie tootevalikus on nii seina- kui ka lauakalendrid, kalendrid erimõõtudes. Leiad kindla peale enda jaoks vajaliku!

Kas Sina juba oled teadlik, et fototapeet on jälle moes? Miks mitte asetada läbi aegade kõige armsam pilt seinale, et seda iga hetk jumaldada? Kui aga arvad, et see pole Sulle, siis näiteks seinakleebised muudaksid seina hubasemaks.  Muuhulgas on valikus kleebised ka väikebussidele ja teistele esemetele, mida saad täitsa ise kujundada.

Kvaliteetne magistritöö köitmine on kõige viimane, kuid väga oluline osa selle valmimisel. Hea hinnaga diplomitöö köitmine vaid meie e-poes! Kas Sul hakkavad visiitkaardid otsa saama? Kiire ja mugav visiitkaartide trükkimine meie e-poes!

Kui aga Sinul veel puudub enda visiitkaart siis täna on hea võimalus kaardi tellimiseks-https://www.picturehappy.ee/.

Fotolõuend – uudne trend!

Fotolõuend on vahva variant, kuidas toale iseloomu lisada. Lõuendile saab printida endale sobiva foto. Osta fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Aina enam populaarsust on kogunud fotode trükkimine riietele. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile.  T-särkide trükkimine ei võta kaua aega ja Sa saad ise valida särgi suuruse ja värvi. Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Anna meile oma soovidest teada!

Fotorükk, fotolõuendid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *