Kalender Sinu sündmustega mööduvast aastast.

Kalender sobib ideaalselt ka kingina – vanaemal oleks kindlasti rõõm kauni kalendri üle. Samuti fotoraamat on armas meene – saaksid iga foto juurde kirja panna armas lause, et pilt värvikam oleks.   Soeta enda jaoks valitud suuruses kalender koju. Valik on üüratu, aga kõik kalendrid ja fotoraamatud on sel nädalal soodushinnaga!

Eriti populaarne on sellel aastal fototapeet!  Sa saad printida fototapeediks foto endast, oma loomast või autost. Kui aga arvad, et see pole Sulle, siis näiteks seinakleebised muudaksid ruumi huvitavamaks.  Loo ise endale kleebised meie veebilehel!

Kvaliteetne bakalaureuse töö köitmine on viimne, kuid eriti tähtis osa töö valmimisel. Pole vaja riskida oma lõputööga ning teosta köitmine korraliku teenuspakkuja juures. Ka visiitkaardid ja visiitkaartide trükkimine on praegu allahindlusega. Kui aga Sul siiani puudub enda visiitkaart siis täna on kõige parem hetk selle loomiseks!

Fotolõuend – uus trend!

Fotolõuend on kangas, mille peale on prinditud foto. Foto võid valida ise ning selle seina riputada. Soeta fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Piltide trükk interneti vahendusel on kõige mugavam ja kiirem viis seda teha. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile. T-särkide trükkimine pole kunagi nii mugav olnud – vali särgi disain ja tekst internetis. Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Meie juuures on kõik võimalik!

Fotorükk, fotolõuendid, fotode printimine, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *