Kas Sina juba oled teadlik, et fototapeet on uuesti popp?

Salvesta enda hetked ning telli üks kaunis kalender. Kalender sobib perfektselt kellelegi kingituseks – vanaemal oleks kindlalt rõõmus meel kauni kalendri üle. Veel üks nutikas lahendus on fotoraamat, kuhu saad lisaks fotodele ka oma laused kirja panna.  Meie toodete seas on kalendrid kontorisse ja koju, kalendrid erisuuruses. Leiad kindla peale enda jaoks sobiva!

Sa saad printida fototapeediks foto oma perekonnast, oma loomast või loodusest. Seinakleebised on aga ideaalne lahendus värvitud seintele. Muuhulgas on müügis kleebised ka firmaautodele ning muudele masinatele, mida saaksid täitsa ise kujundada.

Heakvaliteediline bakalaureuse töö köitmine on viimane, kuid vägagi oluline samm diplomitöö protsessis. Ära riski oma tööga ning teosta köitmine parima teenuspakkuja juures. Kas Teil kontoris hakkavad visiitkaardid otsa saama? Ülikiire ja mugav visiitkaartide trükkimine meie e-poes! Loo uus visiitkaart – meie eksperdid on abik Sinule vajadusel oma soovitustega.

Fotolõuend – uudne trend!

Fotolõuend on kangas, mille peale on prinditud foto. Lõuendile saab printida ükskõik millise foto. Soeta fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Et fotode trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile.  T-särkide trükkimine ei võta kaua aega ja Sa saad ise valida särgi suuruse ja värvi. Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Anna meile oma soovidest teada!

Fotorükk, fotolõuendid, fotode printimine, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *