KINDLUSTA ENNAST VÕIMALIKULT VARAKULT

See on üks oluline asjaolu, miks reistõrkekindlustus peale reisi soetamist juba osta. Lisaks on reisitõrkekindlustus vajalik kui reisid laeva või lennukiga. Et sa ei peaks muretsema hiljaks jäänud lennu korral uue pileti muretsemisest, siis reisitõrkekindlustus võiks siiski juba puhkama minnes olla olemas.

REISIKINDLUSTUSE KALKULAATOR – ARVUTAB PÄRIS TÕESE HINNA MÕNE HETKE JOOKSUL

Reisikindlustuse kalkulaator aitab sul mugavalt kindlaks teha, kui palju reisikindlustus maksma läheb. Reisikindlustuse kalkulaator kujundades hinda võtab arvesse selliseid tingimusi nagu reisi pikkus ja sihtkohariik. Kui sa ei ole kindel, milline reisikindlustus on ikka kõige mõistlikum, siis reisikindlustuse võrdlus on rakendus, mis annab vastused. Siiski tuleks tähelepanu pöörata samuti teistsugustele asjadele, mitte ainuüksi hinnale. Tehes valikut reisikindlustuse osas vaata samuti ka seda, mida ja mis ulatuses saad kindlustada. Sellepärast peab arvestama, et kaugem sihtkoht ja ohtlikud piirkonnad hinda tõstavad. Ka aktiivse puhkuse puhul on hind tõenäoliselt kõrgem.

https://www.if.ee/eraklient/kindlustused/reisikindlustus

Nüüd kui oled saanud sissejuhatuse reisikindlustuse vajalikkusest, aitab reisikindlustuse võrdlus teha sul õige valiku. Kanname hoolt oma klientidest ja tahame pakkuda parimat võimalikku reisikindlustust soodsa hinna eest! |Meile kui ettevõttele on kõige tähtsam Sõlmi leping juba nüüd!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *