KÜLASTA TEISE RINGI RIIETE POODI INTERNETIS

Riiete korduvkasutusega puutuvad kokku kõik. Riiete kasutusajakeskkonnasõbralik pikendamine ehk riiete laenutamine, müümine, annetamine ja taaskasutus on ka Eestis saamas järjest igapäevasemaks. SaadesLeides meeldiva riideeseme justnimelt second-hand-poest, on rõõm küllap suuremgi kui tuttuue, aga kallihinnalise ihuvarju ostmisel.

Paljudele on mööda riidepoode ja kaltsukaid uitamine üks paremaid ajaviiteid. Ent küllap olete vahel näinud ka igavlevaid abikaasasid, kes seal melus parema meelega ei oleks(vaata siit  – naiste riided). Nemad sooviksid oma garderoobi mugavalt täiendada netipoodides. Suur võib olla mõne inimese üllatus, kuuldes, et netist leiab ka väga häid uusi ja vähekasutatud rõivaid.

Vähekasutatud rõivad veebist

Oma poodidega Tallinnas ja Pärnus tegutseva Kilomaxi kaupluseid on häid riideid armastavad kliendid väärtustanud aastaid. Lääne-Euroopast toodud kvaliteetne kaup tuleb otse riiete sorteerimispunktidest.

Pandeemia kestes soovis pood oma rõivaste ja aksessuaaride klientidele pakkumiseks avada ka e-poe, kus kaubaga võib tutvuda fotode ja kirjelduste vahendusel. Netipoes müüakse tuhandeid riideesemeid tuntud brändidelt, nii et tühjade kätega ei jää keegi.

Veebilehel on teil nüüd mugav leida endale meelepärased uued või vähekantud riided poodi minemata. Ostu vormistamine toimub paari minutiga ning teie ostukorvi sisu jõuab peagi sobivasse pakiautomaati. Kui aga tellitud tooted teatud põhjustel teid ei rahulda, võib ostetud riided ka tagasi saata.

Harilikule riidepoele alla ei jää

Vahete-vahel mõne värske riietuseseme soetamine kingib inimesele tavaliselt piisavalt uut energiat, et alustada järgmist päeva värskelt ja enesekindlalt. Kauplus on teinud kõik võimaliku, et nende pakutavad eksklusiivsed riided ja jalavarjud oleksid ühtmoodi trendikad ja heakvaliteedilised nii meestele kui ka naistele.

Avades kodulehel meesteriiete menüü, leiab eest muuhulgas sajad ja tuhanded särgid, bleiserid, sviitrid, teksad, mantlid, spordiriided, aluspesu, ujumisriided, tossud ja aksessuaarid. Naisteriiete valikust leiab muuhulgas sajad kleidid, sviitrid, pluusid, püksid, retuusid, mantlid, ülikonnad, capri püksid, spordiriided, ööriided, rasedusriided, jalanõud ja aksessuaarid. Ühtlasi leiab suure valiku vajalikke rõivaid poistele, tüdrukutele ja väikelastele.

Kilomaxi veebipoest leiate endale usaldusväärseid riideid ja jalanõusid nii meestele kui naistele. Kõigest ühe klikiga leiate kõik sooduspakkumised ja uued tooted, mis muudab lehe kasutamise veelgi nauditavamaks.

Pange tähele, et Kilomaxis ei tähenda “kasutatud riided” kunagi seda, et rõivaste kvaliteet oleks mingil moel kannatada saanud. Enamik müüdavaid tooteid ongi täiesti uued – selles võib oma silmaga veenduda veebilehel www.e-kilomax.lv/et.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *