KÜLASTA TEISE RINGI RIIETE POODI NETIS

Riiete taaskasutusega puutuvad kokku kõik. Riiete eluea säästlik pikendamine ehk riiete laenutamine, edasimüümine, annetamine ja taaskasutus on ka Eestis saamas järjest tavapärasemaks. Soetades kauni riietuseseme justnimelt second-hand-kauplusest, on rõõm küllap suuremgi kui tuttuue, ent kallihinnalise ihuvarju soetamisel.

Paljude jaoks on mööda riidepoode käimine üks tänuväärsemaid lõõgastusi. Ent küllap olete teinekord isegi märganud ka tüdinud šoppajate kaaslasi, kes seal melus heameelega sel hetkel ei viibiks. Nemad sooviksid oma riidekappi mugavalt täiendada netipoodides. Suur on mõne inimese imestus, kuuldes, et netist leiab ka kvaliteetseid vähekasutatud rõivaid.

Vaata lähemalt siit – naiste rõivad internetis!

Riidepood tuleb koju kätte

Tallinnas ja Pärnus tegutseva Kilomaxi poode on kliendid väärtustanud pikki aastaid. Inglismaalt, Šveitsist, Itaaliast ja Hollandist toodud hea kvaliteediga, ilma kulumismärkideta kaup pärineb otse rõivaste kogumise- ja sorteerimise punktidest.

Koroonakriisi kestes otsustas kauplus oma rõivaste klientidele pakkumiseks avada ka netipoe, kus kaubaga saab tutvuda fotode ning kirjelduste abil. Kaupluses müüakse tuhandeid riideesemeid tuntud brändidelt, nii et tühjade pihkudega ei pea lahkuma keegi.

Sel moel saab vähekasutatud riiete kaupluses šoppamist kogeda seegi, kes eelistaks oma riideostud joonde ajada näiteks päevasel ajal kontoris tööst puhates. Teel koju jääb üle vaid saadetis automaadist ära tuua. Eks on alati ka oht, et internetist tellitud mantel või särk ei istu nii hästi kui tahaks, aga siis on võimalik see ilma suurema vaevata tagastada.

Riided ja jalanõud kõigile

Vahete-vahel mõne uuema riietuseseme ostmine kingib inimesele tavaliselt piisavalt uut jõudu, et alustada uut töö-või puhkepäeva värske pilguga ja enesekindlalt. Firma on teinud kõik võimaliku, et nende pakutavad rõivad ja jalanõud oleksid ühtmoodi ilusad, trendikad ja heakvaliteedilised nii naistele kui meestele.

Avades kodulehel meesteriiete sektsiooni, leiab valikust muuhulgas sajad ja tuhanded särgid, ülikonnad, kardiganid, teksapüksid, mantlid, spordiriided, aluspesu, ujumisriided, jalatsid ja aksessuaarid. Naisteriiete seast leiab muuhulgas sajad kleidid, kardiganid, pluusid, püksid, seelikud, joped, bleiserid, capri püksid, spordiriided, aluspesu, ujumisriided, jalatsid ja aksessuaarid. Lai valik riideid on poes ka poistele, tüdrukutele ja väikelastele.

Kilomaxi veebipoest leiate endale usaldusväärseid rõivaid ja jalanõusid nii meestele, naistele kui ka lastele. Ainult ühe klikiga leiab üles kõik sooduspakkumised ja uued tooted, mis muudab ostukogemuse veelgi nauditavamaks.

Andke vähekasutatud või hoopiski kasutamata riietele uus võimalus, viies end kurssi värske valiku riiete ning jalatsitega kodulehel www.e-kilomax.lv/et. Selleks, et stiilne välja näha, ei pea välja käima paljuaega ja raha!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *