Mis on kasiinomängude tõenäosused, võidukoefitsiendid ja maja eelis?

Online kasiinode kohta kirjutatud artiklite puhul oled kindlasti tähele pannud, et mõned mõisted ja terminid korduvad artiklist artiklisse. Enim kasutatud terminite hulka kuuluvad näiteks tõenäosus, koefitsiendid, maja eelis ja väljamakseprotsent.

Enamasti on kasiinomängijatel vähemalt üldine arusaam sellest, mida need terminid tähendavad. Näiteks teavad nad seda, et kui nad mängivad online kasiinos mängu, milles maja eelis on väga kõrge, on neil suurem tõenäosus oma rahast ilma jääda. Kuigi paljudel mängijatel on olemas mingi arusaam sellest, mida need terminid tähendavad, pole nad sageli endale nende näitajate olulisust lõpuni teadvustanud. Muidugi võid online optibet kasiino mänge rõõmsalt nautida ka detaile teadmata, aga mõningate oluliste nüanssidega kursis olemine tuleb kahtlemata kasuks.

Mis on kasiinomängude võidutõenäosus?

Tõenäosus on numbriliselt väljendatud suurus, mis iseloomustab seda, kui reaalne või sagedane mingi sündmuse toimumine on näiteks Euroopa ruleti rattal on 37 numbrit ning iga numbri väljaloosimise võimalus on täpselt võrdne. See tähendab, et suvalise numbri näiteks number 13, number 17 või number 27 väljaloosimise tõenäosus on igas mänguvoorus täpselt 1:37 ehk umbes 2,7 protsenti. Ruletirattal on 18 punast ja 18 musta numbrit – seega igas ruleti mänguvoorus on nii punase kui ka musta numbri väljaloosimise tõenäosus 18:37 ehk 48,6%. Lihtsalt öeldes tähendab see, et õiglase ja ausa mängu korral loositakse punaseid numbreid pikas perspektiivis välja keskmiselt 18 korda 37 mänguvooru jooksul. Pea aga kindlasti meeles, et ruleti või ükskõik millise teise kasiinomängu ühe mänguvooru tulemus ei mõjuta teiste mänguvoorude tulemusi mitte kuidagi.

Mis on kasiino mängude juures kuvatavad koefitsiendid?

Koefitsiendid näitavad seda, kui palju maksab kasiino mängijale juhul, kui mängija võidab. Seetõttu räägitakse koefitsientide asemel vahel ka väljamakse suurusest. Õige võidunumbri äraarvamise puhul on näiteks ruletis võidukoefitsient 35:1. See tähendab, et kui mängija panustab number 12-le 1 euro ja välja loositaksegi number 12, võidab mängija 35 eurot. Lisaks tagastatakse mängijale ka panustatud euro.. Vahel väljendatakse võitude suurusi ka muul kujul ja seetõttu tasub olla tähelepanelik ja mitte sattuda erinevast esituskujust segadusse.

Mis on „maja eelis“ kasiinomängudes?

Maja eelise või keskmise väljamakse määra (RTP) arvutamine on veidi keerukam, aga põhimõtteliselt iseloomustavad need suurused protsendimäärana seda, kui palju mängija keskmiselt panustatud rahast kaotab. See on aga jällegi keskmine number, mis ei vähenda ühekordsete suuremate võitude või kaotuste tõenäosust.

Suurimaid võimalikke võite pakuvad mängijatele progresseeruva jackpotigaslotimängud, mida leiad Eesti suurimatest online kasiinodest (näiteks Betsafe’ist, Unibetist või Optibetist) rohkesti.

Enne kui mängu- ja kasiinovalikuid tegema hakkad, tutvu aga kindlasti ka kasiino.com saidil avaldatud ülevaadetega Eesti online kasiinodest ja nende värskeimatest boonuspakkumistest!

Soovime Sulle edukat ja rõõmsat mänguelamust!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *