PARIMA VALIKUGA HOKIPOOD

Ole valmis – sündmusterohke hooaeg on juba algamas! Meie hokipood ootab kõiki huvilisi tooteid vaatama. Oleme hokikaupade turgu Eestis juhtinud juba pikalt. Teeme tööd selle nimel, et meie poe valikus oleks kogu aeg ainult kvaliteetseim ja modernseim jäähokivarustus. Poes on tõesti haruldane valik erisuguseid tooteid – astu läbi ning uudista juba täna!

https://hockeypoint.ee/ee_ee/kotid

KVALITEETNE VARUSTUS

 

Kaubavalikus on väga mitmekülgne valik jäähokivarustust ainult tuntud brändidelt. Kaupluse kaupade seas on uisud, kepid, kaitsmed ning lisatarvikud – kõik, mida jää peal vajada võiksid. Allpool on täpsem ülevaade sellest, milline hoki varustus on meie kaupluses saadaval.

 

HOKIKEPID

 

E-poes on hokikepid igale vanusele. Filtri abiga märgi endale sobivad kriteeriumid ning vaata, mida me pakume. Hokikeppide hind võib erineda sõltuvalt hokikepi firmas, suurusest ja muudest omadustest.

Osta endale sobiv juba täna!

 

UISUD

 

Hokiuisud, iluuisutamise uisud, lasteuisud – kõiki uiske pakume erisuurustest ja ainult parimatelt kaubamärkidelt.  Jäähoki uisud asuvad rubriigi all. Otsingu abil on võimalik mängida uiskude varustatavusega ning leida just see kõige sobilikum.  Sporti tehes peavad uisud olema kvaliteetsed, et tagada tulemusi ja mugavust. Pealekauba saaksid kaasa soetada samuti erinevaid mitmesuguseid, sh uisukotid, terad ja terahoidjad.

 

RIIETUS

 

Väga lahedad riided nii talveks kui ka suveks. Nokamütsid on olnud väga popid meie sportlaste seas. Tootevalikusse olema juurde pannud kõik suuremad kaubamärgid, seetõttu mütsid on vägagi moekad. Leia omale parimate omadustega vägev nokats!

 

Teine popp toode on hokisärgid. Ägeda prindiga või sportlikud – vali kõik omadused koos või eraldi. Kuid kindel on üks – ükskõik, mis valiku teed, on see kvaliteetne.

 

TULE OSTLEMA!

 

Tegutsedes pikalt varustuse edasimüügiga, mõistame suurepäraselt kui oluline on varustuse vastupidavus. Kui tahad soetada kaupasid garantiiga – vali meie hoki pood. Vajadusel saame nõustada ka sobiva varustuse leidmisel.  Mõistame, et erikaupade puhul – hoki uisud või hokikepid – nüansse on rohkelt ning ei saagi kõigega kursis olla.  Lisaks on meil alati valikus ka kõige popimad tooted.

Uus hooaeg – uus hokivarustus!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *