RIIDEPOOD KILOMAX KOLIS INTERNETTI

Riiete uuskasutusega puutuvad kokku kõik. Riideesemete elutsüklikestlik pikendamine ehk nende laenamine, müümine, äraandmine ja ümbertöötlemine on ka Eestis muutumas üha igapäevasemaks. Ostes kauni riideeseme second-hand-kauplusest, on rõõm küllap suuremgi kui tuttuue, ent kallihinnalise riideeseme soetamisel.

Mitmed meist hindavad võimalust veeta mõni vaba hetk riidepoodides erisuguseid huvitavaid kostüüme proovides. Teisi võivad riidelettide külluslik valik ja teised inimesed aga kurnata. Nii soetavadki paljud enamiku enda riidekapi sisust käepäraselt veebist, kus valik on tõesti kordades suurem kui mistahes kaupluses. Kas olete aga kunagi veebist ostnud teisele ringile minevaid riideid?Vaata lähemalt siit – (naiste riided), ja alljärgnevas artiklis

Riidepood arvutiekraanil

Oma poodidega Tallinnas, Pärnus ja Läti linnades tegutseva Kilomaxi poode on häid riideid armastavad kliendid hinnanud pikki aastaid. Lääne-Euroopast toodud hea kvaliteediga kaup tuleb otse riiete kogumispunktidest.

Koroonakriisi jätkudes otsustas pood oma rõivaste ja aksessuaaride klientidele pakkumiseks avada ka e-poe, kus huvipakkuvate toodetega võib tutvuda fotode ja kirjelduste vahendusel. Kaupluses müüakse tuhandeid riideid tuntud ja vähem tuntud brändidelt, mis tähendab seda, et tühjade pihkudega ei jää keegi.

Nii on teil võimalus osta endale sobivad uued või vähekantud riided kodust väljumata. Ostu saab vormistada mõne minutiga ning teie ostukorvi sisu jõuab peagi sobivasse pakiautomaati. Kui aga tellitud kaup teatud põhjustel teile ei sobi, võib tellimuse ka tagasi saata.

Riided kogu perele

Aeg-ajalt mõne uue riietuseseme soetamine annab inimesele tavaliselt piisavalt uut jõudu, et alustada uut töö-või puhkepäeva värskelt ja end hästi tundes. Ettevõte on omaltpoolt teinud kõik, et nende valikusse kuuluvad eksklusiivsed riided ja jalavarjud oleksid ühtmoodi trendikad ja heakvaliteedilised nii meestele kui ka naistele.

Kasutajasõbralikus poes saavad mehed tutvuda laia valiku mantlite, pükste, lühikeste pükste, ülikondade, bleiserite, kampsunite, spordirõivaste ja paljude teiste riideesemetega. Naistel on veelgi huvitavam, kuna valikus on ka seelikud, kardiganid, topid, retuusid, ööriided, aksessuaarid, jalatsid ja muu. Ühtlasi leiab veebipoest riideid nooremale põlvkonnale – poistele, tüdrukutele ja väikelastele.

Kilomaxi veebipoest leiate endale kauakestvaid riideid ja jalatseid nii meestele, naistele kui ka lastele. Kõigest ühe hiireklõpsuga leiab üles kõik eripakkumised ja uued täiendused, mis teeb koduse ostlemise veelgi mugavamaks.

Pange tähele, et Kilomaxi puhul ei tähenda “vähekasutatud riided kindlasti seda, et rõivaste kvaliteet oleks kuidagi kannatada saanud. Enamik müüdavaid riideid on täiesti uued – selles võib veenduda veebilehel www.e-kilomax.lv/et.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *