Salvesta ilusad mälestused ning telli üks lõbus kalender.

Miks mitte anda kalender pere fotodega armsale vanaemale? Samuti fotoraamat on suurepärane meene – võimalik on iga foto juurde kirja panna mõni lause, et pilt meeldejäävam oleks. 

Veebikauplus toodete seas on kalendrid kontorisse ja koju, fotokalendrid erisuuruses. Leiad kindlalt enda jaoks vajaliku!

Kas Sina juba tead, et fototapeet on uuesti populaarne? Miks mitte kleepida oma lemmik pilt seina peale, et seda iga hetk imetleda? Seinakleebised on täiesti hea lahendus ühevärvilisele seinale. Loo ise enda jaoks kleebised meie kodulehel!

Heakvaliteediline lõputöö köitmine on kõige viimane, kuid eriti oluline samm selle valmimisprotsessis. Hea hinna eest lõputöö köitmine meil! Ka visiitkaardid ja visiitkaartide trükkimine on praegu allahindlusega. Kui aga Sinul siiani puudub isiklik visiitkaart siis täna on kõige parem võimalus kaardi muretsemiseks!

Fotolõuend – uudne trend!

Fotolõuend on riie, millele on prinditud vabalt valitud pilt. Foto võid välja valida ise ning selle seina riputada. Osta fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Piltide trükk interneti vahendusel on kõige mugavam ja kiirem viis seda teha. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile.  T-särkide trükkimine ei võta kaua aega ja Sa saad ise valida särgi suuruse ja värvi. Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Meie juuures on kõik võimalik!

Fotorükk, fotolõuendid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *