SUURIMA VALIKUGA HOKIPOOD

On viimane aeg valmistuda tulevaseks hoki sessooniks. Meie hokipood kutsub kõiki huvilisi tooteid vaatama. Loomulikult oleme toodete valiku mõttes juhtival kohal. Tahaksime headele ostjatele pakkuda ainuüksi korralikku kaubavalikut. Meil on väga haruldane valik erinevaid tooteid – tule ning tutvu juba täna!

 

KVALITEETNE VARUSTUS

 

Valikus on üsnagi suur valik jäähokivarustust ainult professionaalsetelt kaubamärkidelt. Veebipoe varustuse seas on uisud, kepid, riided ning aksessuaarid – kõik, mida hokimänguks vajad. Koostasime nimekirja sellest, mida meie hoki varustus endas hõlmab.

https://hockeypoint.ee/ee_ee/jaahoki-pood-hockey-point

HOKIKEPID

 

Erimõõtudes hokikepid – suurte ja väikeste hoki kepid ja nende lisatarvikud. Saad valida hokikepi vastaval enda soovidele – lemmik bränd ja värv. Kui soovid põhjalikumat informatsiooni selle kohta, millest koosneb hokikeppide hind, siis hea meelega räägime sellest lähemalt.

Osta endale sobiv juba täna!

 

UISUD

 

Hokiuisud, iluuisutamise uisud, lasteuisud – valik on lai nii suuruste, kui ka kaubamärkide osas.  Jäähoki uisud asuvad kategooria all. Otsingu abiga saad mängida uiskude kvaliteediga ning valida just see kõige sobilikum. Uisud on nii iluuisutamise kui ka jäähoki alal kõige olulisem osa varustusest ja seetõttu on põhiline, et need oleks mugavad ja vastupidavad.  Internetipoest leiad ka kõiksugused aksessuaarida, mida spordialal vaja võiks minna.

 

RIIETUS

 

Eriliselt moodsad riideesemed soojaks ja külmaks hooajaks. Nokamütsid on olnud väga populaarsed meie sportlaste seas. Mütsid on pesapalli tüüpi. Otsi omale parimate omadustega vägev müts!

 

Teine populaarne toode on hokisärgid. Tootevalik on jällegi lai, kuid kõik varustus on vaid usaldusväärsetelt koostööpartneritelt. Avasta kvaliteetsed ja hingavad särgid trenni tegemiseks või vägeva joonistuse või moeka logoga hokisärk, mida selga panna vabal ajal.

 

TULE OSTLEMA!

 

Kuna jäähoki on füüsiliselt väga proovile panev sport, siis on oluline, et jäähokivarustus oleks väga vastupidav.  Kui soovid soetada varustust garantiiga – vali meie hoki pood. Toetame sind nõuga, et jõuaksid vajaliku tooteni kiiremini. Hoki uisud ja hoki kepid on tegelikkuses väga palju detailirikkamad kui alguses tundub. Peale seda leiate meie juurest ka kõige popimad asjad.

Alusta uut hooaega uue varustusega

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *