SUVEHOOAEG ON TÄIES HOOS JA HINNAD SULAVAD

Tõenäoliselt pole tavaline kodanik mõtisklenud selle üle, kui palju on variatsioone tänasel päeval fotode trükkimiseks.  Fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised, fotode trükkimine – ning see pole kaugeltki veel kõik!

PANE MÄLESTUSED ÜHTE KOHTA – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Käesolev suvi on olnud väga päikeseline ning loodetavasti täis seiklusi. Kui on toredad sündmused, siis on ka hulganisti mälestusi mida jäädvustada.  Fotode trükkimine meie e-keskkonnas on odavam kui kunagi varem.  Kui aga tahaksid kõik pildid kaante vahele mahutada, siis on mugav luua kohe fotoalbum või fotoraamat. Nii on vahva mõnel vaiksemal õhtul vaadata, kui palav suvi see oli. Fotoalbum ning fotoraamat on ka ideaalne kink näiteks vanaemale. Teine võimalus on luua kalender – saad ise valida missugused fotopildid, millise kuu alla lisad ja lisaks märkida ka kõikide vajalike inimeste tähtpäevad.  Kalendrid on lisaks tore kingitus igale sünnipäevalapsele, eriti sõbrale.

PÕNEV INTERJÖÖR  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Fototapeet ei lähe iial moest, kui jäädvustad seinale ilusa ja enda jaoks olulise pildi. Näiteks, saad fototapeedile printida vaate endale tähtsast kohast – kodu või lihtsalt lummav pilt loodusest, või ka foto oma armsatest – kas siis loomast või oma pereliikmest. Väiksem, kuid samamoodi efektiivne alternatiiv fototapeedile on fotolõuend. Fotolõuend tähendab seda, et foto trükitakse riidest materjalile, mis mis näeb välja nagu kaunis maal.  Fotolõuend on kaunis disanielement seina peale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

T-särkide trükk ning ka üldisemalt trükk riietele on viimaste aastatega muutunud aina populaarsemaks.  Kui varasemalt oli trükk riietele levinud ainuüksi võistkondade seas, siis nüüd saavad teha seda kõik kes soovivad, et särk neid ühendaks. Soeta ainulaadsed t-särgid enda seltskonnale – nii leiate kergemini kogu seltskonna suuremal üritusel üles.

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Fototrükk pole ainuke teenus, mida me pakume. Valikus on lisaks ka visiitkaardid, seinakleebised ja samuti köitmine, templite valmistamine. Visiitkaartide trükkimine on  väga üsna kiire protsess, kui disain ja info, mis peale läheb on välja mõeldud. Lisaks on võimalik osta ka seinakleebised, millele on kujundatud on kas firma logo või muu info.  Kleebised saab kleepida peaaegu igale pinnale kuid tähtis on see enne valmis mõelda, millisel täpsemalt soovid neid kasutada ning tellida need ka siis sobilikust materjalist. Samuti on üks teenustest, mida meie juures teha saab – köitmine! Köitmine on ülikiire ja taskukohane kõigile neile, kes peavad oluliseks oma tööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *