SUVI ON TÄIES HOOS JA HINNAD ON SULAMAS

Tõenäo liselt pole tavaline inimene mõtisklenud selle üle, milliseid on variante tänasel päeval fotode trükkimiseks. Meilt on võimalik tellida fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised ning samuti traditsiooniline fotode trükkimine endale sobivas suuruses.
IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER
Kas sellel suvehooajal on olnud mõnevõrra lahedamad seiklused? Siis on tõenäoliselt ka kogunenud toredaid pilte! Ära jäta võimalust kasutamata, sest fotode trükkimine meie juures on kõige parem! Pealegi pakume võimalust eriti mugavalt internetikeskkonnas luua ka tore fotoalbum või fotoraamat oma seiklustest. Nii on tore pärast meelde tuletada, kui tore suvi see oli. Nii fotoraamat kui ka fotoalbum (foto printimine) on väga vahva kink oma lähedasele. Kui aga soovid, et lisaks piltidele oleks lisatud ka kasulikku infot, siis meilt on võimalik tellida ka kalender. Kalendrid on loomulikult tore kingitus igale sünnipäevalapsele, eriti sõbrale.

PÕNEV INTERJÖÖR – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND
Fototapeet on alati moes, kui paned seina peale maitseka ning enda jaoks toreda foto. Näiteks, saad fototapeedile panna foto endale olulisest kohast – kodukant või lihtsalt ilus looduskaunis koht, või ka fotopildi oma armsamatest – kas siis lemmikloomast või oma perekonnaliikmetest. Kui aga Sa ei taha kogu seinale pilti trükkida, siis on võimalik tellida ka fotolõuend. Fotolõuend on maitsekalt trükitud foto lõuendile, mis näeb välja nagu maal. Fotolõuend on stiilne element ruumi seinale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE
Populaarsust on viimaste aastastega kogunud t-särkide trükk. Kui varem oli trükk riietele pigem aktuaalsem vaid spordimeeskondade seas, siis nüüd on võimalus teha seda kõigil kes sooviksid, et särk neid samastaks. Miks mitte välja mõelda ainulaadsed särgid või pusad endale ja sõpradele ning minna koos üritusele?

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST
Fototrükk ei ole kaugeltki ainus teenus, mida meie juures teha saab. Näiteks saame trükkida Sinu oma väljamõeldud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine on tegelikult kiire protsess, kui kujundus ja info, mis peale läheb on valmis mõeldud. Seinakleebised on valikus erisuuruses ja ka erinevatest materjalidest. Kleebised saad kleepida ükskõik mis pinnale kuid oluline on see enne välja mõelda, millisel konkreetselt tahad kleebiseid kasutada ja soetada need samuti siis õigest materjalist. Kui aga oled õpinguid lõpetamas, siis tead väga hästi, kuidas õiged mõtted tulevad pähe viimsel hetkel. Sellepärast on köitmine meil kiire ja taskukohane protsess!

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *