SUVINE AEG ON TÄIES HOOS JA HINNAD ON SULAMAS

Kas Sa tead, mida oleks võimalik teha fotodega? Meie ettevõttest on võimalik tellida fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised ning samuti traditsiooniline fotode trükkimine vajalikus suuruses.

IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Kas sel suvehooajal on olnud mõnevõrra põnevamad seiklused? Siis on kindlasti ka saadud hulganisti ilusaid fotosid! Kasuta võimalust, sest fotode trükkimine meie poes on kõige mugavam! Lisaks pakume võimalust kiirelt veebikeskkonnas koostada ka tore fotoalbum või fotoraamat oma seiklustest. Nii on vahva mõnel vaiksemal õhtul meenutada, kui palav suvi on ikka olnud. Fotoalbum ning fotoraamat on samuti suurepärane kink näiteks vanaemale. Kui aga tahaksid, et lisaks fotomälestustele oleks lisatud ka kasulikku infot, siis meie juures saab teha ka ilus kalender.  Ja kindlasti on kalendrid kontoriseinale sobilikud.

LISA KODULE MAITSEKUST  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Kui Sulle on armsaks muutunud mõni pilt, mida tahaksid näha vahepidamata, siis soeta seina peale fototapeet, bännerite trükk. Näiteks, võid fototapeedile lisada foto endale armsast kohast – kodu või lihtsalt kaunis pilt loodusest, või ka pildi enda armsamatest – kas siis koduloomast või oma pereliikmetest. Kui aga Sa ei taha kogu seinale pilti trükkida, siis alternatiiv on muretseda endale ka fotolõuend. Fotolõuend tähendab seda, et foto trükitakse kangale, mis jätab mulje nagu oleks tegemist maaliga.  Fotolõuend on ilus element seina peale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

T-särkide trükk ning ka üldisemalt trükk riietele on viimastel aastatel muutunud aina levinumaks.  Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele muutunud käepäraseks ka sõprade seltskondade ja firmade seas.  Miks mitte disainida ainulaadsed särgid või pusad enda ja sõprade jaoks ja minna koos festivalile?

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Meie ettevõttest on lisaks võimalik tellida ka erisuguseid muid tooteid, mida toimival ettevõtjal vaja võiks minna.  Näiteks võime trükkida Sinu oma väljamõeldud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine meie juures on kordi lihtsam kui see alguses tunduda võib – küsi meilt nõu ja me saame juhendada sind. Seinakleebised on valikus erimõõtudes ning erinevatest materjalidest. Kleebised on mugavad, kui tahad oma ettevõtet promoda mõnel ekspol või lihtsalt kleebid kleebised oma transpordivahendile – kasvõi mootorrattale! Samuti on üks teenustest, mida meilt on võimalik tellida – köitmine! Köitmine on ülikiire ja odav nendele, kes soovivad oma lõputööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *