SUVINE HINNASULA KÕIKIDELE FOTOTOODETELE

Kindlasti pole tavaline inimene mõtisklenud selle üle, milliseid on võimalusi tänapäeval fotode trükkimiseks. Meie ettevõttest on võimalik tellida fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised ning samuti traditsiooniline fotode trükkimine sobilikus mõõdus.

IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

See suvi on olnud väga kuum ning arvatavasti ka samuti põnev. Kui on ägedad olukorrad, siis on ka rohkelt ilusaid hetki mida meelde jätta.  Haara võimalusest kinni, sest fotode trükkimine meie poes on kõige mugavam! Kui aga tahaksid kõik fotopildid kaante vahele mahutada, siis on mugav soetada kohe fotoalbum või fotoraamat, trukiteenused. Seda raamatut on pärast ikka väga tore vaadata! Fotoalbum ning fotoraamat on samuti lahe kingitus näiteks vanematele. Kui aga soovid, et lisaks piltidele oleks laual ka lisainfot kuupäevade kohta, siis meilt on võimalik tellida ka kalender.  Ja muidugi on kalendrid kontoriseinale vajalikud.

PÕNEV INTERJÖÖR  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Kui Sinule on oluliseks muutunud mõni mälestus, mida tahaksid vaadata vahepidamata, siis osta seina fototapeet. Näiteks, saad fototapeedile panna foto endale tähtsast kohast – kodu või lihtsalt kaunis looduskaunis koht, või ka pildi oma lähedastest – kas siis koduloomast või oma pereliikmetest. Kui aga ei ole soovi kogu seinale pilti trükkida, siis on võimalik soetada ka fotolõuend. Fotolõuend tähendab seda, et foto trükitakse kangale, mis jätab mulje nagu oleks tegemist maaliga.  Fotolõuend lisab kindlasti stiili ruumile.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

T-särkide trükk ning ka trükk riietele on viimasel ajal muutunud aina levinumaks.  Kui enne oli trükk riietele pigem aktuaalsem vaid võistkondade seas, siis praegu teevad seda kõik kes tahavad, et särk neid ühendaks. Miks mitte luua lahedad särgid või pusad enda ja sõprade jaoks ja minna koos festivalile?

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Meie firmast on pealegi võimalik osta ka erisuguseid muid tooteid, mida toimival ettevõtjal vaja võiks minna.  Valikus on lisaks ka visiitkaardid, seinakleebised ning ka köitmine. Visiitkaartide trükkimine on  tegelikult päris kiire protsess, kui disain ja info, mis peale läheb on valmis mõeldud. Lisaks saab tellida ka seinakleebised, millele on kujundatud on kas firma logo või muu info.  Kleebised saad kleepida igale pinnale kuid oluline on see enne välja mõelda, millisel täpsemalt tahad neid kasutada ning osta need samuti siis vastavast materjalist. Lisaks on üks teenustest, mida meilt on võimalik tellida – köitmine! Köitmine on kvaliteetne ja odav nende jaoks, kes tahavad oma lõputööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *